21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13

Новини

Протягом травня 2021 року  психологічною службою коледжу були проведені години спілкування зі студентами коледжу на тему «Життя – найвища цінність людини». Метою заходів було, навчити здобувачів освіти цінувати власне життя, планувати майбутнє. Сприяти формуванню особистої системи цінностей, вміння адекватно реагувати на життєві випробування.

В ході заходів надано бажаючим інформаційно – просвітницькі матеріали у вигляді буклетів.

22222235556

021000

66

 

Oбласний методичний online-семінар

9 лютого 2021 року у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбувся обласний методичний online-семінар на платформі Google-Meet в рамках роботи методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів  закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Зустріч почалася з вітального слова директора навчального закладу Войцехівського К.Ф. та директора НМЦППСО  Вінницької області Каменщук Т.Д.

Учасниками    онлайн-семінару  були практичні психологи та соціальні педагоги  закладів освіти, а також представники адміністрації коледжу: Когутюк О.В., Павліченко Г.М., Руда Т.В. та голова методичного об’єднання Паламарчук Н.М.

Координатором семінару була заступник директора НМЦППСО Вінницької області Нечипорук Н.М.

Робота семінару була присвячена представленню досвіду роботи соціального педагога закладу Сорочан Марини Петрівни на тему: «Психолого-педагогічний супровід здобувачів освіти з особливими освітніми потребами в закладах вищої та фахової передвищої освіти».

Учасники семінару мали змогу ознайомитись з матеріалами по темі «Організаційно-методичні засади реалізації нормативної бази з інклюзивної освіти: партнерські взаємовідносини родин та педагогів в умовах соціальної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами, яку розкрила директор НМЦППСО  Вінницької області Каменщук Т.Д. та «Інклюзивна освіта: психологічне сприйняття, соціальна та емоційна компетентність педагога», яку розкрила заступник директора навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області Нечипорук Н.М.

Соціальним педагогом Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», Сорочан Мариною Петрівною, було представлено комплекс тренінгів для здобувачів освіти, викладачів та батьків. Учасники семінару мали можливість практично повправлятись у виконанні відповідних вправ.  Опрацювання двох дуже актуальних тем для нашого сьогодення «Активні форми соціально-психологічної роботи з учасниками процесу інклюзивного навчання» та «Етичні правила спілкування зі студентами, що мають особливі освітні потреби» дало змогу вказати на доцільність та удосконалення роботи в напрямку психолого-педагогічного супроводу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами.

зображення viber 2021 02 11 08 07 21

Засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів коледжів та технікумів Вінницької області

Засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів коледжів та технікумів Вінницької обл.

17 грудня 2019 року у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулося засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів коледжів та технікумів Вінницької області.

Психолого-педагогічний консиліум: "Комфортний освітній простір – атмосфера любові і доброзичливості"

психолого-педагогічний консиліум «Комфортний освітній простір – атмосфера любові і доброзичливості»

19 листопада 2019 року на факультеті дошкільної освіти та музичного мистецтва Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» було проведено психолого-педагогічний консиліум «Комфортний освітній простір – атмосфера любові і доброзичливості», який організувала Психологічна служба коледжу.

Профілактика стресових станів під час підготовки до ЗНО

Профілактика стресових станів під час підготовки та проведення ЗНО

В кінці вересня та на початку жовтня у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» психологічною службою закладу були проведені тренінгові заняття для здобувачів освіти других курсів на тему : «Профілактика стресових станів під час підготовки та проведення ЗНО».

Проведено відео лекторій на тему: «Протидія торгівлі людьми»

Проведено відео лекторій на  тему: «Протидія торгівлі людьми»

10.10.2019 На педагогічному факультеті, зі студентами 21-Ш та 22-Ш груп психологічною службою коледжу спільно з практичним психологом Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ковиліною І.П. було організовано відео лекторій на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Контакти

Зв'язатись з нами


vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ