21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

Про кафедру

Посередній учитель розповідає.
Хороший вчитель пояснює.
Чудовий вчитель показує.
Геніальний вчитель надихає.

kafedra

Кафедра теорії і методики фізичного виховання складається з кваліфікованих викладачів, більшість з яких мають досвід педагогічної роботи у вищих навчальних закладах. Нині на кафедрі працює 7 викладачів.
Серед них:

  • Присяжнюк Д. С. – завідуючий кафедрою, кандидат педагогічних наук, доцент, автор 22 науково-методичних посібників, у тому числі 5 із яких з грифом Міністерства освіти і науки України.
  • Паламарчук Ю. Г. – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, майстер спорту України Міжнародного класу, чемпіонка Європи 2014 року, автор 25 науково-методичних і наукових статей, співавтор навчального посібника з дзюдо.
  • Бистрицький О. С. – викладач вищої категорії, магістр, автор 4 методичних рекомендацій і 12 науково-методичних статей.
  • Мельник Є. М. – спеціаліст, викладач II категорії, магістр;
  • Турлюк В. В. – спеціаліст, викладач II категорії, магістр, аспірантка Вінницького педагогічного університету.
  • Царик А. П. – спеціаліст, викладач II категорії, магістр.

Викладачі кафедри працюють над втіленням у життя проекту «Формування здорового способу життя у молодіжному середовищі» та над збагаченням професійного та особистісного досвіду: беруть активну участь в організації та проведенні науково-практичних семінарів, конференцій, регіональних засідань на рівні міста та області; постійно друкуються в фахових та професійних періодичних виданнях; є учасниками змагань з різних видів спорту. Коледж є кращих серед спортивних колективів І-ІІ рівнів акредитації.

Склад кафедри

СКЛАД КАФЕДРИ


prisizhnuk

ПРИСЯЖНЮК ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ
ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ

Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Освіта вища: Закінчив факультет фізичного виховання Вінницького педагогічного інституту ім. М. Островського, перший випуск (1960 р.).

Автор понад 200 науково-методичних праць. Серед них 22 посібники з теорії і методики викладання легкої атлетики у школах, середніх і вищих навчальних закладах, в тому числі 5 з грифом Міністерства освіти і науки України, а саме: «Загально-підготовчі, спеціальні і підвідні вправи у легкій атлетиці» (2002 р.), «Фізична культура. Легка атлетика у школі: 1-12 класи» (2006 р.), «Легка атлетика. 1-12 класи» (2008 р.), «Засоби навчання у легкій атлетиці» (2010 р.), «Сучасний погляд на підготовку бігуна» (2013 р.).

Основний науковий напрям дослідження: історія, методика навчання і тренування у легкій атлетиці.

Життєве кредо: учитись все життя


bystrytskiyБИСТРИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: магістр педагогіки, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Стаж роботи: 23 роки.

Освіта: факультет фізичного виховання Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, 1999 рік. Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти», 2012 рік.

Досвід професійної діяльності. 10 років працював вчителем фізичної культури в загальноосвітній школі. З 2002 року працюю в Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі викладачем фізичної культури та спортивних дисциплін.
Забезпечую викладання фізичної культури, теорії і методики фізичного виховання школярів, методист з різних видів педагогічної практики.

Сфера професійних інтересів. Приймаю активну участь у роботі методичного об’єднання викладачів фізичної культури міста та області. Передаю свій педагогічний досвід колегам шляхом проведення відкритих занять, так у 2015 році взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції у м. Луцьк на тему: «Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту в сучасних умовах життя». Написав ряд методичних розробок: «Фізична культура в спеціальних медичних групах» (2012 р.), «Шляхи покращення самостійної роботи студентів на відділенні фізичного виховання» (2014 р.), «Робочий зошит з теорії і методики фізичного виховання» (2015 р.).

Відзнаки й нагороди. Почесні грамоти Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Почесні грамоти Управління освіти міської Ради.

Життєве кредо. «Мети досягає той, хто її прагне».

Професійне кредо. «Де є бажання, знайдеться й шлях».


melnik

МЕЛЬНИК ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: викладач II категорії.

Стаж роботи: 3 роки.

Освіта: вища, закінчив у 2013 році Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Спорт» та здобув кваліфікацію магістр олімпійського і професійного спорту. Викладача фізичного виховання.

Досвід професійної діяльності: В 2013 році почав працювати викладачем фізичного виховання у Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі, де і працюю на даний час викладачем фізичної культури, теорії і методики секційної та клубної роботи, теорії і методики викладання футболу, теорії і методики викладання настільного тенісу, тренером збірної команди з міні-футболу.

Сфера професійних інтересів: Забезпечую професійну підготовку жіночої команди з міні-футболу, для участі у змаганнях різного рівня. Працюю над удосконаленням та організацією навчально-виховного процесу на основі індивідуального підходу. Виховую стійкий інтерес до щоденних занять фізичною культурою та спортом.

Життєве кредо: «Дій так, щоб своїми вчинками не зганьбити честь батьків».

Професійне кредо: «Учитель не той хто вчить, а той у кого вчаться».


palamarchukПАЛАМАРЧУК ЮЛІЯ ГРИГОРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Науковий ступінь: кандидат наук з фізичного виховання та спорту.

Стаж роботи: 5 років.

Освіта: у 2008 році закінчила Інститут фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та отримала диплом магістра за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура».

З 2009 до 2012 р. навчалася в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, після закінчення якої успішно захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності 24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт.

Досвід професійної діяльності: З листопада 2012 року до вересня 2016 року працювала викладачем фізичної культури у Вінницькому державно педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. З вересня 2016 року і до сьогодні працює викладачем фізичної культури та окремих спортивних дисциплін на відділенні фізичного виховання Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Забезпечує викладання наступних навчальних дисциплін: фізична культура, фізіологічні основи фізичного виховання та спорту, теорія і методика фізичного виховання у спецмедгрупах, ЛФК з основами масажу.

Сфера наукових інтересів: Здійснення досліджень у сфері спортивних єдиноборств. Має близько 25 публікацій.

Відзнаки і нагороди: Нагороджена: дипломом управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації за досягнення високих спортивних результатів на змаганнях міжнародного рівня; грамотами виконавчого комітету Вінницької міської ради за зайняті І та ІІ місце на Чемпіонаті Європи з сумо, популяризацію фізичної культури і спорту, високі спортивні досягнення та активну життєву позицію.

Професійне кредо: «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!»

Життєве кредо: «Ідеал у самому собі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в собі. Твій стан – це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал».


turlukТУРЛЮК ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст.

Стаж роботи: 2 роки.

Освіта:

  • 2011 рік – Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж за спеціальністю «Фізичне виховання», молодший спеціаліст;
  • 2013 рік – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського з спеціальністю «Фізичне виховання»;
  • 2014 рік – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Фізичне виховання».

Досвід професійної діяльності. З вересня 2014 року – викладач циклової комісії фізичного виховання та спортивних дисциплін Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.

Забезпечує викладання легкої атлетики з методикою викладання, рухливих ігор з методикою викладання, плавання з методикою викладання, підвищення спортивної майстерності та фізичної культури.

Сфера професійних. Спеціальна фізична підготовка бігунів на середні дистанції на основі біохімічного аналізу.

Педагогічне кредо. Все залежить тільки від вас.


mashЦАРИК АНДРІЙ ПИЛИПОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії.

Стаж роботи: 4 роки.

Освіта: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, факультет фізичної культури та здоров’я людини. Магістр фізичного виховання 2012 р.

Досвід професійної діяльності. З 2012 року працюю викладачем фізичної культури, історії фізичної культури, вступу до спеціальності та методики викладання гімнастики у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі. Є керівником гуртка з легкої атлетики.

Сфера професійних інтересів. Вся робота спрямована на якісну підготовку майбутніх спеціалістів. Метою фахової діяльності викладача є формування стійкої мотивації до вивчення предметів. Вмію активізувати пізнавальну діяльність студентів, підбираю цікавий матеріал, широко застосовую новітні технології. Постійно вдосконалюю свій професійний рівень та педагогічну майстерність, на високому рівні володію сучасними освітніми та інноваційними технологіями, методичними прийомами.

Методичні надбання: «Планування навчальної роботи та організація занять з фізичного виховання у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» (2014р.).

Є учасником обласного методичного об'єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р. а. («Інновації у системі фізичного виховання сучасної молоді» 2014р. смт. Чернятин).

Значну увагу приділяю роботі з обдарованими студентами. Підтвердженням цього є зайняті призові місця в м. Вінниця серед студентів ВНЗ І-II р. а.: І місце з легкоатлетичної естафети: І місце з легкоатлетичного кросу; І місце з легкої атлетики.

Відзнаки та нагороди: Грамоти Вінницького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту.

Педагогічне кредо: «Той хто мало знає, і навчити зможе мало...».

Життєве кредо: «Всі перемоги починаються з перемоги над собою».


samoylov

САМОЙЛОВ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук.

Стаж роботи: загальний - 10 років.

Освіта. У 2011 році закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Отримав диплом бакалавра. Спеціальність: 0102 «Фізичне виховання», професійна кваліфікація: «Вчитель фізичної культури».

У 2012 році закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Отримав диплом магістра. Спеціальність: 8.01020101 «Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини», професійна кваліфікація: «Викладач фізичної культури».

У 2016 році закінчив аспірантуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Спеціальність 13.00.07: «Теорія і методика виховання». 14.02.2017 року захистив дисертацію за спеціальністю «Теорія і методика виховання», тема «Профілактика девіантної поведінки підлітків у соціально-виховному середовищі загальноосвітньої школи». Здобув науковий ступінь «Кандидат педагогічних наук».

У 2017 році закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Отримав диплом бакалавра біології. Спеціальність: 6.040102 «Біологія», професійна кваліфікація: «Вчитель біології».

У 2017 році закінчив повний курс військової підготовки Вінницького національного аграрного університету. Військова спеціальність за програмою підготовки офіцера запасу: 850500 «Правовиховна робота», військове звання: «Молодший лейтенант».

Досвід професійної діяльності. З вересня 2018 року працює старшим викладачем фізичної культури та окремих спортивних дисциплін на кафедрі теорії та методики фізичного виховання Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Організація і методика масової фізичної культури», «Основи наукових досліджень», «Спортивно-педагогічне вдосконалення», «Плавання з методикою викладання».

Сфера професійних інтересів. Веде наукову діяльність. Загальна кількість наукових друкованих праць – 35. Спектр наукових уподобань: здоров’я людини, теорія і методика плавання, історичні аспекти виховання і самовиховання, розвиток людини в історичному процесі. Перспективний науковий проект: створення наукових статей щодо особливостей роботи молодого педагога.

Відзнаки і нагороди. Неодноразово нагороджений за перемоги у спортивних змаганнях м. Вінниці, Вінницької області з плавання, кульової стрільби.

Життєве кредо: Ніщо так людину не вчить, як досвід.

Професійне кредо: Тільки живий приклад виховує дитину, а не слова, навіть найкращі, але не підтверджені ділом (А. Макаренко).


Контакти

Зв'язатись з нами


vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ